Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela – uroczystość Objawienia Pańskiego

*Dzisiaj przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Zgodnie z tradycją błogosławi się dzisiaj kredę i kadzidło. Ogłasza się również datę Wielkanocy i innych świąt ruchomych, co czynimy po odczytaniu Ewangelii.

*Nasza parafia bierze żywy udział w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli, który wyruszy dzisiaj spod Katedry o godz. 14.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie religijno-społeczne.

*Dzisiaj mamy I niedzielę miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do wieczornej Mszy św.

*W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W tym tygodniu kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę. W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące następujące ulice: Wrocławską, Planetarną, Mirandy, Księżycową, Galaktyczną, Polarną, Drozdową, Kosową, Wiosenną, Szczygła, Ptasią, Sokolską i Pawią. Dokładny plan kolędy znajduje się w gablotach i na stronie internetowej.

*We wtorek (8.01) zapraszamy wszystkich Parafian do Centrum Spotkań im. Jana Pawła II, gdzie o godz. 19.30 będzie celebracja Słowa Bożego, której będzie przewodniczył J.E. Bp Zbigniew Kiernikowski.

*Za tydzień tzw. niedziela inwestycyjna i zebraną tacę przeznaczamy na cele gospodarcze.

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie będziemy starali się załatwiać w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

 

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!