Ogłoszenia duszpasterskie – 4 niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Agatę, dziewicę i męczennicę; w środę – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

*Mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Od godz. 16.00 do wieczornej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

*W poniedziałek (4.02) od godz. 9.00, ks. Łukasz odwiedzi swoich chorych.

*W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której pobłogosławimy świece i będzie udzielane specjalne błogosławieństwo dla wiernych z racji wspomnienia św. Błażeja – Patrona od chorób gardła.

*We wtorek, w dzień św. Agaty – Patronki od pożarów i innych niebezpieczeństw, poświęcimy chleb i sól, które będzie można zabrać do swoich domów.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańca Świętego.

*W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

*Jest już tradycją parafii bezinteresowna pomoc przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2018 r. Chętnych zapraszamy od 7.02 (czwartek) w każdy poniedziałek i czwartek w godz. od 16.00 do 18.00 do salki na plebanię. Szczegóły znajdują się w gablotach.

*Parafia św. Joachima i Anny w Legnicy organizuje „Seminarium Odnowy Życia”. Spotkania rozpoczynać się będą Mszą św. o godz. 18.00 w każdy czwartek od 14.02 do 19.04.

*Za tydzień II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna.

*Centrum Spotkań im. Jana Pawła II organizuje Bal Walentynkowy 9.02. Szczegóły na plakacie w gablotach.

*Rozpoczynamy wybory do Rady Parafialnej. Można zgłaszać kandydatów wpisując ich na specjalne karty, które w dni tygodnia i przyszłą niedzielę będzie można wrzucić do urny. Karty rozdadzą ministranci przy wyjściu z kościoła.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!