Ogłoszenia duszpasterskie – 5 niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – świętych Cyryla, mnicha oraz Metodego, biskupa – Patronów Europy.

*W poniedziałek, 11.02, wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. W Kościele powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 18.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych.

*Jutro przypada pierwsza rocznica śmierci ks. Prałata Aleksandra Stankiewicza. Pamiętajmy o nim w modlitwach i dziękujmy Bogu za wszelkie dobro, które dzięki jego pracy stało się udziałem naszej parafii.

*W poniedziałek, o godz. 15.00, spotkanie scholi „Promyki Boże”.

*W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów i ministrantów.

*W środę (13.02) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie, a o godz. 18.00 wieczorna Msza św.

*Trwa bezinteresowna pomoc przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2018 r. Zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek w godz. od 16.00 do 18.00. Szczegóły znajdują się w gablotach.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Bóg zapłać Darczyńcom i Ofiarodawcom za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na cele gospodarczo-inwestycyjne.

*Trwają w naszej parafii wybory do Rady Parafialnej. Wypisane karty z nazwiskami kandydatów proszę wrzucać do urny znajdującej się na balaskach. Za tydzień zostanie podana lista ok. 40 osób, którzy zdobyli najwięcej głosów i nastąpi następny etap wyborów.

* W dniach od 11.03 do 15.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00) w naszej parafii będzie KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Informujemy i zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: do Krakowa – Łagiewniki (28.04); do Zakopanego (18.05-20.05); do Wilna (2.07-6.07). Szczegóły w gablocie.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!