Ogłoszenia duszpasterskie – 6 niedziela zwykła

 

*W tym tygodniu wspominamy: w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła; w sobotę – św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

*Po niedzielnej wieczornej Mszy św. spotkanie duszpasterstwa młodzieży.

*W poniedziałek, o godz. 15.00, spotkanie scholi „Promyki Boże”.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek spotkanie kandydatów i ministrantów.

*W piątek, po wieczornej Mszy św. (18.45), spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. W parafii I Komunia będzie 12.5.2019 r.

*Udzielenie Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 16.06.2019 r.

*Podczas ostatniej niedzieli, tzw. inwestycyjnej, zebrano na tacę 5852, 81 zł. Bóg zapłać Darczyńcom i Ofiarodawcom!

*Zapraszam do zapoznania się z listą 30 kandydatów do Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę będzie dalszy ciąg wyborów. Osoby, które nie chcą przynależeć do Rady Parafialnej, a znajdują się na liście, proszę o zgłoszenie się do zakrystii w celu wykreślenia ich z listy kandydatów.

* Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, w dniach od 11.03 do 15.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00).

*Chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek w godz. od 16.00 do 18.00 w sprawie pomocy przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2018 r.

*Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz naszej parafii. Informacja szczegółowa w gablotach.

*Informacja kulturalna. W kinie HELIOS 23.02 (sobota, godz. 9.45) będzie grany film pt. „FATIMA ostatnia tajemnica”. Fabuła idzie w następującym kierunku: Poszukująca pracy montażystka dostaje propozycję pracy zmontowania filmu o konsekwencjach Objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią… Cena biletu 13 zł.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!