Ogłoszenia duszpasterskie – 8 niedziela zwykła

*W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Kazimierza, królewicza (święto).

*W pierwszą niedzielę miesiąca, z powodu koncertu w Centrum Spotkań im. JPII, adoracja będzie jedynie od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św.

*Zapraszam na dzisiejszy Koncert Ostatkowy Młodzieżowej Orkiestry Dętej Diecezji Legnickiej Sursum Corda na godz. 16.00 do Centrum Spotkań im. JPII. W programie przeboje muzyki rozrywkowej, filmowej i klasycznej. Szczegóły na plakacie.

*W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 oraz 18.00. *W środę (I miesiąca) po wieczornej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

*W piątek o 17.15 Droga Krzyżowa.

*Po niedzielnej wieczornej Mszy św. spotkanie duszpasterstwa młodzieży.

*W poniedziałek o godz. 15.00 spotkanie scholi „Promyki Boże”.

*W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. (18.45) spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klas VII.

*W czwartek (19.00) spotkanie kandydatów i ministrantów w Beniaminku. Informujemy, że 10.03 (19.00) odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów.

*Podczas wielkopostnych rekolekcji (17-20.03) w naszej parafii będą sprawowane dwie Msze św. zbiorowe. W poniedziałek (18.03) za chorych, a we wtorek, w dzień św. Józefa (19.03) o błogosławieństwo Boże dla ojców rodzin. Zapisy w zakrystii.

*Od Środy Popielcowej, tj. od 6.03 do 17.03 (II NWP), Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy naszej parafii, będzie prowadzić akcję pt. Modlitewny flash mob w obronie życia poczętego. W tych dniach o godz. 15.00 będziemy gromadzić się przy pomniku św. Jana Pawła II przy Katedrze na wspólnej Koronce do Bożego Miłosierdzia. Następnie na sposób sztafety, modlitwa zostanie przekazana do kolejnych miast naszej diecezji, w których działa KSM.

*Trwają zapisy do Krucjaty Modlitewnej „40 Dni dla Życia”. Więcej informacji na plakacie.

*Zakończyły się w naszej parafii wybory do Rady Parafialnej. Lista osób z ostateczną liczbą głosów znajduje się w gablocie. Wszystkich znajdujących się na liście bardzo serdecznie zapraszam na organizacyjne spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanię.

* Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 11.03 do 15.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00).

*Nadal trwa akcja pomocy przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2018 r. (poniedziałek i czwartek, od 16.00 do 18.00).

*Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz naszej parafii. Informacja szczegółowa w gablotach.

*Za tydzień II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!