Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Dzisiaj NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

17.15 – Nieszpory chrzcielne kończące Triduum Paschalne.

Przed nami Oktawa Wielkanocna, którą kończymy w przyszłą niedzielę, czyli w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

Jutro PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY (22.04.2019). Msze Święte: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

*Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy ofiarowali swój czas, pomysł i aktywność na rzecz przygotowań Triduum Paschalnego. Dziękuję ks. Łukaszowi i ks. Tomaszowi za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu Pańskiego. Dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza, dziękuję naszemu młodzieżowemu zespołowi muzycznemu Miriam na czele z Panem organistą. Dziękuję Osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni. Dziękuję Panu kościelnemu.

*Z bólem informuję, że w Wielki Wtorek zmarła p. Barbara Englard – plebanijna gospodyni. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę o godz. 13.30. Pamiętajmy o śp. Barbarze w modlitwie. Niech Bóg przyjmie Ją do swojej Ojczyzny!

*We wtorek (23.04) po wieczornej Mszy św. (godz. 18.45) obowiązkowe spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

*W środę (24.04) po wieczornej Mszy św. (godz. 19.00) zapraszam wraz z Księżmi wikariuszami na Wielkanocną Agapę do Centrum Spotkań im. Jana Pawła II wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii: wspólnoty modlitewne wraz z Żywym Różańcem, szafarzy, Bractwo św. Józefa, ministrantów, tworzącą się Radę Parafialną, młodzież KSM, zespół Miriam i grupy wsparcia, zapraszam także Pana kościelnego i Panie rozliczające PIT. Spodziewam się przyjścia co najmniej 100 osób.

*Bóg zapłać za ofiary złożone na cele gospodarcze w ramach tzw. tacy inwestycyjnej. Poprzedniej niedzieli zebrano 8507, 43 zł. Niech Bóg błogosławi naszych Darczyńców!

*W tym tygodniu kancelaria czynna w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!