Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela wielkanocna

*W najbliższym tygodniu wspominamy: w piątek – Najświętszą Maryję Pannę, Wspomożycielkę Wiernych.

*Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy uroczystość Rocznicy Komunii Świętej. Modlimy się za Dzieci oraz ich Rodziców i całe Rodziny, aby szczera i głęboka tęsknota za Eucharystią stale wzbudzała się i rozwijała w ich sercach.

*Dzisiaj i w każdy dzień tygodnia o 17.30 Majówka. Serdecznie zapraszamy!

 

*W poniedziałek (13.05) po wieczornej Mszy św. (godz. 18.40) – druga próba dla Kandydatów do bierzmowania z klas III G i VIII SP.

 

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

*W czwartek będzie zbiórka ministrantów, którzy przychodzą również na Mszę św.

 

*Zeszłej niedzieli, tzw. niedzieli inwestycyjnej, zebrano na tacą 7758, 96 zł. Bóg zapłać Wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom!

 

*W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

 

*Za tydzień, w niedzielę (26.05) mamy Dzień Matki. Nasza młodzież wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, po wieczornej Mszy św. zaprasza wszystkie Mamy, również i te, które spodziewają się dziecka, na specjalne nabożeństwo.

 

*W przyszły poniedziałek (27.05) w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II odbędzie się Spotkanie Kobiet Katolickich o nazwie Magnificat. Szczególnym gościem będzie charyzmatyczka dr Carol Razza. Informacje szczegółowe na plakacie. Uczestnik (kobieta!) musi się zarejestrować.

 

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!