Ogłoszenia duszpasterskie

*W najbliższym tygodniu wspominamy: w środę – św. Urszulę Ledóchowską; w piątek – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny (święto); w sobotę – św. Justyna, męczennika.

*W każdy dzień tygodnia o 17.30 mamy Majówkę. Od soboty (1.06) będziemy odprawiać Nabożeństwo Czerwcowe (Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa). Serdecznie zapraszamy!

*Dzisiaj, w niedzielę (26.05) mamy Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia!!! Nasza młodzież wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, po wieczornej Mszy św. zaprasza wszystkie Mamy, również i te, które spodziewają się dziecka, na specjalne nabożeństwo.

*Jutro, w poniedziałek (27.05) w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II odbędzie się Spotkanie Kobiet Katolickich o nazwie Magnificat. Szczególnym gościem będzie charyzmatyczka dr Carol Razza. Informacje szczegółowe na plakacie. Uczestnik (kobieta!) musi się zarejestrować.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek będzie zbiórka ministrantów, którzy przychodzą również na wieczorną Mszę św.

*W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego, przygotowującą nas do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywać 9 czerwca w niedzielę.

*W pierwszą sobotę miesiąca (1.06) o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające zniewagi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*Ks. Proboszcz i ks. Tomasz odwiedzą swoich chorych wyjątkowo w II sobotę miesiąca (8.06). Ks. Łukasz ze swoimi chorymi umówi się telefonicznie.

*W sobotę (1.06) 132. pielgrzymka pokutno-błagalna do Legnickiego Pola. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 21.00 w kościele franciszkańskim. Serdecznie zapraszamy!

*W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wtedy też z racji wspomnienia nawiedzenia Legnicy przez Ojca Świętego Jana Pawła II (2.06.1997), ministranci będą sprzedawać „kremówki”, z przeznaczeniem na wyjazd do Rzymu.

*Z radością informujemy, że w przyszłą niedzielę (2.06) o godz. 12.00, nowo wyświęcony ks. Roman Charkot będzie miał w naszej parafii Mszę prymicyjną. Serdecznie zapraszamy!

*W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!