Ogłoszenia duszpasterskie – VII niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

*W najbliższym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangę i Towarzyszy; w środę – św. Bonifacego, biskupa i męczennika; w piątek – bł. Zbigniewa i Michała, prezbiterów i męczenników; w sobotę – św. Jadwigę, królową. W przyszłą niedzielę mamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

*Dzisiaj (2.06) o godz. 12.00, nowo wyświęcony ks. Roman Charkot, ma w naszej parafii Mszę prymicyjną. Serdecznie zapraszamy!

*W każdy dzień tygodnia o 17.30 mamy Nabożeństwo Czerwcowe (Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa) i kontynuujemy Nowennę do Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy!

*W poniedziałek (3.06) po wieczornej Mszy św. (godz. 18.40) – próba dla Kandydatów do bierzmowania z klas III G i VIII SP.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z racji pierwszej środy miesiąca po wieczornej Mszy św. zmiana tajemnic Różańca św.

*W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

*W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 oraz okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. wieczornej krótkie zebranie Rady Parafialnej, przygotowujące do zaprzysiężenia, które odbędzie się za tydzień, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego na Mszy św. o godz. 12.00.

*W sobotę (9.06) ks. Proboszcz i ks. Tomasz odwiedzą swoich chorych po godz. 10.30.

*W parafii św. Jana Chrzciciela w Legnicy w piątek (7.06) o godz. 19.15, w ramach przygotowania do Pięćdziesiątnicy, odbędzie się koncert zespołu Maleo Reggae Rockers, na który serdecznie zapraszamy. Informacja znajduje się na plakacie w gablocie.

*Z racji wspomnienia nawiedzenia Legnicy przez Ojca Świętego Jana Pawła II (2.06.1997), ministranci sprzedają „kremówki”, z przeznaczeniem na wyjazd do Rzymu.

*Za tydzień II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Zebraną tacę przeznaczymy na cele gospodarcze.

*W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i w piątek od godz. 16.00 do 17.00. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!