Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela Zesłania Ducha Świętego

*W najbliższym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę, Matkę Kościoła (święto); we wtorek – św. Barnabę, Apostoła; w czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana (święto); w piątek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. W przyszłą niedzielę mamy uroczystość Najświętszej Trójcy.

*Dzisiaj (9.06) o godz. 12.00, – zaprzysiężenie nowo powstałej Rady Parafialnej.

*W każdy dzień tygodnia o 17.30 mamy Nabożeństwo Czerwcowe. Serdecznie zapraszamy!

 

*W poniedziałek (10.06) po wieczornej Mszy św. (godz. 18.40) – próba dla Kandydatów do bierzmowania z klas III G i VIII SP. W piątek po wieczornej Mszy św., o godz. 18.45 – będzie spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania. A w niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00 JE bp Marek Mendyk udzieli sakramentu bierzmowania.

 

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

*W czwartek (13.06) Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.

 

*W sobotę (15.06) w naszym kościele wspólnota Apostolstwa Modlitwy oraz Eucharystycznego Ruchu Młodych z terenu Diecezji Legnickiej i Archidiecezji Wrocławskiej, przeżywać będzie XXII Rejonowy Dzień Skupienia, któremu przewodniczyć będzie Ojciec z Krajowego Sekretariatu Apostolstwa Modlitwy z Krakowa. Spotkanie rozpocznie się konferencją w kościele o godz. 10.00. Szczegółowy program znajduje się w gablocie. Ks. Marian Zieja, który jest Diecezjalnym Asystentem, zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu formacyjnym wszystkich członków Apostolstwa Modlitwy oraz osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe.

 

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Zbieramy tacę z przeznaczeniem na cele gospodarcze. Wysokość zebranej sumy podam za tydzień. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom!

 

*Parafia Świętej Trójcy z racji odpustu zaprasza w przyszłą niedzielę (16.06) na festyn parafialny, organizowany na terenie SP nr 7. W programie m.in. loteria fantowa.

 

*Parafia Świętej Trójcy organizuje również pielgrzymkę do Włoch w terminie od 26.09 do 4.10 br. Szczegóły na plakacie.

 

*W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i w piątek od godz. 16.00 do 17.00. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!