Ogłoszenia duszpasterskie – XV niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek – Najświętszą Maryję Pannę z góry Karmel.

*W środę, na godz. 18.00, zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wypisane prośby i dziękczynienia wkładamy przed nabożeństwem do plastykowej skrzynki znajdującej się na balaskach.

*Nadal zachęcamy do pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę w dniach od 29.07 do 07.08. Planujemy także zorganizować powrót pielgrzymów z Częstochowy do Legnicy. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

*Cieszymy się z obecności stypendystów-studentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, którzy w liczbie blisko pięciuset przebywają w Legnicy od 8.07 do 15.07. Serdecznie prosimy naszych Parafian, którzy chcieliby dzisiaj zaprosić Stypendystów na niedzielny obiad o zgłoszenie się do zakrystii. W naszej parafii na Mszach dopołudniowych swoją posługę świadectwa składa 48 osób. Za życzliwość i otwartość serdecznie dziękujemy!

 *Dzisiaj II niedziela miesiąca i tzw. inwestycyjną tacę zbieramy na cele gospodarcze. Wysokość zebranej sumy podam za tydzień. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Darczyńcom.

*Informuję o wolnych miejscach pielgrzymkowych do Lwowa i Kamieńca Podolskiego w dniach od 25.07 do 30.07. Informacje szczegółowe w gablocie.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

*Ogłoszenia parafialne wraz z intencjami mszalnymi znajdują się w gablocie i na stronie internetowej.

*Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom dobrej niedzieli i udanego tygodnia.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!