Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika; w czwartek – mamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; w piątek – św. Stefana Węgierskiego (jest to patronalny dzień bpa Stefana Cichego); w sobotę – św. Jacka, prezbitera.

*We wtorek (13.08) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

*W czwartek (15.08) mamy wielką uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. wg porządku niedzielnego (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00). W tym dniu przynosimy zioła i kwiaty, które będziemy błogosławić podczas każdej Mszy św.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i zbieramy tzw. tacę inwestycyjną. Wysokość zebranej sumy ks. Proboszcz poda w przyszłą niedzielę. Dziękujemy Ofiarodawcom i Darczyńcom za duchowe i materialne wsparcie.

*Ponownie informujemy i zapraszamy młodzież na coroczne Spotkanie Młodych Diecezji Legnickiej w Legnickim Polu w dniach od 22.08 do 25.08. Koszt udziału w spotkaniu 75 zł. Szczegóły na plakacie.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można brać gratisowo. Godzi się, aby przeczytaną prasę przekazać sąsiadom.

*Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie i na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

*Dziękuję za modlitewne wsparcie naszych duszpasterzy. Proszę Wszystkich Parafian o modlitwę, która niech obejmuje naszą parafię, miasto i Ojczyznę. Ks. Proboszcz serdecznie pozdrawia Wszystkich Parafian znad polskiego morza.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!