Ogłoszenia parafialne – XXVII niedziela zwykła

*Pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 18.00.

 

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.

 

*Zapraszamy na codzienny Różaniec o godz. 17.15.

 

*W poniedziałek o godz. 15.00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

 

*W poniedziałek zapraszamy na Różaniec (godz. 17.15) w intencji Ojczyzny. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. za Ojczyznę, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

*W poniedziałek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI po Mszy św. (godz. 18.40).

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tego dnia poświęcimy nowo wymalowany obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Namalował go artysta malarz z Krakowa p. Antoni Górnik. Kosztował 3000 zł. Ofiarę na ten Obraz złożyła Wspólnota Żywego Różańca. Dodatkowe 200 zł przekazała na cele kościelne. Bóg zapłać!

*W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie duszpasterstwa młodzieżowego.

*Trwają zapisy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który odbędzie się w dniach od 21.10 do 25.10 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00). Kurs poprowadzą kapłani, policjant, lekarz, psycholog. Będą również osoby dające świadectwa.

*Przyszła niedziela jest Dniem Papieskim pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Tego dnia Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będzie zbierała do puszek pieniądze, które przeznaczane są działalność stypendialną. O godz. 12.00 we Mszy św. będzie uczestniczyła młodzież ze szkół im. Jana Pawła II oraz stypendyści Fundacji z naszej diecezji. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Prałat Dr Józef Lisowski, Kanclerz Legnickiej Kurii Biskupiej. Tuż po Mszy św. zapraszamy na program artystyczny w wykonaniu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Zagrodnie. Z racji Dnia Papieskiego za tydzień będzie można zakupić kremówki.

*Za tydzień w niedzielę (13.10) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie.

*Za tydzień II niedziela miesiąca i zebraną tacę przeznaczymy na cele inwestycyjno-gospodarcze. Obecnie prowadzimy prace zmierzające do całkowitego rozebrania starej plebani. Bardzo proszę o niestawianie samochodów na terenie kościelnym z racji prowadzenia prac budowlanych.

*Są jeszcze parafialne kalendarze do nabycia w cenie 10 zł.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie oraz na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!