Ogłoszenia parafialne – XXIX niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Jana Pawła II, papieża.

*Dzisiaj – Niedziela Misyjna. Wspomagamy dzieła misyjne modlitwą i materialne poprzez składaną ofiarę do puszek.

*Dzisiaj, w niedzielę (o godz. 16.00) w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II zostanie wyświetlony film pt. „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Zapraszamy ma ten biograficzny film fabularny!

*Zapraszamy na codzienny Różaniec o godz. 17.15.

*W poniedziałek o godz. 15.00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

*W poniedziałek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII po Mszy św. (godz. 18.40).

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. zbiórka ministrantów.

*W piątek o godz. 17.00 próba zespołu młodzieżowego „Miriam”, a po Mszy św. spotkanie duszpasterstwa młodzieżowego.

*Również w piątek (25.10) zapraszamy na Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Będziemy za Jego wstawiennictwem prosić Boga o obronę przed złem oraz o uzdrowienie duchowe, psychiczne oraz fizyczne. Nabożeństwo zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

*Rozpoczynamy od poniedziałku (21.10) KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który będzie trwał do piątku (25.10), w godzinach od 19.00 do 21.00. Serdecznie zapraszamy!

*Poprzedniej niedzieli zebraliśmy na cele inwestycyjno-gospodarcze 6958,88 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Darczyńcom.

*Od 3.11. będziemy się modlić za zmarłych (wypominki). Zbieramy karty wypominkowe, które prosimy wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki.

*W zakrystii są jeszcze parafialne kalendarze do nabycia.

*W przyszłą niedzielę nasza parafialna wspólnota Apostolstwo Modlitwy będzie obchodziła 25 rocznicę istnienia. Z tej racji odwiedzi nas o. Stanisław Groń SJ, dyrektor Krajowy Apostolstwa Modlitwy, który będzie głosił nam słowo Boże. Msza Jubileuszowa dziękczynno-błagalna będzie odprawiona na sumie o godz. 12.00.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie oraz na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!