Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI niedziela zwykła

*W pierwszą niedzielę miesiąca mamy od godz. 16.00 adorację Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj i w ciągu tygodnia o godz. 17.15 wypominki. Zapraszamy!

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa; w sobotę mamy święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

*W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

 *Przypominamy, że możemy uzyskać odpust zupełny od 1 do 8 listopada za pobożne (modlitewne) nawiedzenie cmentarza.

 *W sobotę odwiedzimy Chorych od godz. 10.30. Ks. Proboszcz będzie odwiedzał swoich Chorych już od godz. 9.30.

*W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy się modlić w dniu św. Barbary. O godz. 18.00 odprawimy tzw. górniczą Mszę św.

*W poniedziałek o godz. 15.00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Prośby do Matki Bożej wrzucamy do nowej (czarnej) skrzynki znajdującej się na ścianie obok Obrazu.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. ministrancka zbiórka.

*W piątek o godz. 17.00 próba zespołu muzycznego „Miriam”, a po wieczornej Mszy św. duszpasterskie spotkanie młodzieży naszej parafii.

*Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza wszystkich Parafian na całodobową Nowennę Adoracyjną przed Najświętszym Sakramentem (kaplica Św. Józefa) w dniach 5-6.11.2019 (od wieczornej Mszy św. we wtorek do Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 w środę).

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za ofiary na cele inwestycyjne. Za tydzień II niedziela miesiąca, czyli tzw. niedziela inwestycyjna.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!