Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIV niedziela zwykła – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

*W tym tygodniu, w sobotę, wspominamy św. Andrzeja Apostoła – święto.

*Dzisiaj mamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

*W poniedziałek o godz. 15.00 próba scholii „Promyki Boże”.

*Również w poniedziałek zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej (po wieczornej Mszy św. o godz. 18.40). Jeżeli dziecko zostało ochrzczone poza naszą parafią, proszę o przyniesienie metryki chrztu dziecka oraz pozwolenia z innej parafii.

*W środę – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. ministrancka zbiórka.

*W piątek o godz. 17.00 spotkanie zespołu muzycznego „Miriam” w salce św. Rodziny, a po wieczornej Mszy św. spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

*Przed nami Adwent. Planujemy poranne Roraty o godz. 6.40, a po nich śniadanie dla dzieci w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II.

*Za tydzień na każdej Mszy św. poświęcimy opłatki, które będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę.

*W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy się modlić w dniu św. Barbary. O godz. 18.00 odprawimy tzw. górniczą Mszę św. Tego dnia będziemy gościć z okolicznościowym koncertem Zespół Folklorystyczny Fudżijamki z Proboszczowa i Orkiestrę Górniczą ze Złotoryi pod batutą Zbigniewa Krupińskiego.

*Jeszcze dzisiaj trwa zbiórka charytatywna w ramach akcji „Polak z sercem”. W imieniu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego w naszej parafii i ks. Tomasza dziękujemy za wszystkie dary pozostawione z tyłu świątyni, które przekażemy Polakom z ubogich rodzin mieszkających na terenie Ukrainy i Białorusi. Bóg zapłać za okazane serce!

*Od 29.11 (piątek) do 1.12 (niedziela) Wyższe Seminarium Duchowne organizuje Dni Skupienia dla tegorocznych maturzystów i młodzieży męskiej po maturze. Serdecznie zapraszamy!

*Bóg zapłać za ofiary przeznaczane na cele gospodarcze naszej parafii.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!