OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 29.12.2019

*W poniedziałek (30.12), VI dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego, Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

*We wtorek, VII dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego, a jednocześnie ostatni dzień roku 2019. Msze św. o 9:00 i 18:00. Wieczorna Msza św. dziękczynno-błagalna za Parafian.

*W środę (1.01.), ostatni, VIII dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego, będziemy przeżywać jako uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Z racji pierwszej środy miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca odbędzie się po Sumie.

*Dziękujemy Parafianom, którzy podzielili się produktami żywnościowymi przekazując je dla potrzebujących. Osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy mogą zgłaszać się do duszpasterzy parafii.

*W czwartek wspominamy świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

*W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00; w piątek – adoracja od godz. 16:00, z okazją do spowiedzi świętej. W sobotę o godz. 9:00 Msza się wynagradzająca zniewagi wobec Maryi, a po niej różaniec święty.

*Od czwartku (2.01) rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę. W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące przy ulicy Wielkiej Niedźwiedzicy. W CZWARTEK – NR 1-6; W PIĄTEK – NR 7-12; W SOBOTĘ – NR 13-18. Kolędę rozpoczynamy w czwartek i piątek od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 10:30.

*Z racji kolędy odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca.

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie będziemy starali się załatwiać w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!