OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020

*Dzisiaj przeżywamy święto Chrztu Pańskiego i kończymy okres Narodzenia Pańskiego.

*W tym tygodniu wspominamy: w piątek – św. Antoniego, opata.

*W sobotę (18.01) rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie!

*Dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali i wzięli udział w Orszaku Trzech Króli w Legnicy.

*W poniedziałek (13.01) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie. Po nim Msza św. o godz. 18:00.

*W poniedziałek o godz. 15:00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

*Również w poniedziałek, po wieczornej Mszy św., spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek o godz. 17:00 spotkanie zespołu muzycznego „Miriam”, a po wieczornej Mszy spotkanie młodzieżowego duszpasterstwa.

*Kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską (kolędę). W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące przy następujących ulicach: w poniedziałek (13.01) – Neptuna (nr 1-6); we wtorek (14.01) – Neptuna (nr (7-12); w środę (15.01) – Neptuna (nr 13-14) i Galaktyczna (nr 1-4); w czwartek (16.01) – Galaktyczna (nr 5-10); w piątek (17.01) – Galaktyczna nr 11-13, 17, 19, 20) i Polarna. W tygodniu kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00. W sobotę – kolędy nie będzie.

*W środę następną (22.01) odbędzie się w naszym kościele Charytatywny Koncert Kolęd dla Agnieszki Miarowskiej, córki Marii i Krzysztofa Bartosiewicz. Koncertować będzie Orkiestra Górnicza ze Złotoryi oraz Zespół Folklorystyczny „Fudżijamki” z Proboszczowa pod batutą Zbigniewa Krupińskiego. Szczegóły na plakatach.

*Organizatorzy, w tym KKN Miedź Legnica i Fundacja Tu i Teraz oraz Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica – organizują 25.01.2020 r. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II Charytatywny Bal Ostatkowy dla Julii Rzoncy. Zapraszamy! W sprawie organizacji i wypieku ciast, kontakt z p. Anetą Karol oraz p. Magdaleną Cybulską. Szczegóły na plakacie w gablotach.

*Dzisiaj tzw. niedziela inwestycyjna i zebraną tacę przeznaczamy na cele gospodarcze. Wysokość zebranej sumy podam za tydzień. Bóg zapłać!

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie załatwiamy w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej. Wyszedł trzeci numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” – do zabrania w tyle kościoła za dobrowolną ofiarę.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!