OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę; w piątek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę – Nawrócenie św. Pawła Apostoła (święto).

*Od 18 do 25.01 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski zaprasza na dzisiejsze (19.01) Nieszpory wraz z modlitwą ekumeniczną do Katedry (godz. 17:30).

*W poniedziałek o godz. 15:00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

*Również w poniedziałek, po wieczornej Mszy św., spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek o godz. 17:00 spotkanie zespołu muzycznego „Miriam”, a po wieczornej Mszy spotkanie młodzieżowego duszpasterstwa.

*Kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską (kolędę). W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące przy następujących ulicach: w poniedziałek (20.01) – Wrocławska (156-253); we wtorek (21.01) – Plutona nr (1-12); w środę (22.01) – Kosmiczna (nr 1-9); w czwartek (23.01) – Kosmiczna (nr 10-13) i Orbitalna (nr 1-8); w piątek (24.01) – Orbitalna (nr 9-11) i Mirandy (nr 1-12); w sobotę (25.01) – Słowicza, Żurawia, Krucza, Różana. W tygodniu kolęda rozpoczyna się o godz. 16:00. W sobotę od godz. 10:30.

*W środę (22.01), po wieczornej Mszy św., odbędzie się w naszym kościele Charytatywny Koncert Kolęd dla Agnieszki Miarowskiej, córki Marii i Krzysztofa Bartosiewicz. Koncertować będzie Orkiestra Górnicza ze Złotoryi oraz Zespół Folklorystyczny „Fudżijamki” z Proboszczowa pod batutą Zbigniewa Krupińskiego. Szczegóły na plakatach.

*Organizatorzy, w tym KKN Miedź Legnica i Fundacja Tu i Teraz oraz Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica – organizują 25.01.2020 r. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II Charytatywny Bal Ostatkowy dla Julii Rzoncy. Zapraszamy na godz. 20:00! W sprawie organizacji i wypieku ciast, kontakt z p. Anetą Karol oraz p. Magdaleną Cybulską. Szczegóły na plakacie w gablotach.

*Poprzedniej niedzieli, tzw. inwestycyjnej, zebrano na tacę 7397, 84 zł. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom!

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie załatwiamy w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej. Dostępny jest jeszcze trzeci numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” – do zabrania w tyle kościoła za dobrowolną ofiarę.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!