OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – OFIAROWANIE PAŃSKIE (ŚWIĘTO) – 2.02.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Agatę, dziewicę i męczennicę; w czwartek – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

*Mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Od godz. 16:00 do wieczornej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

*W poniedziałek (3.02) od godz. 9:00, ks. Łukasz odwiedzi swoich chorych. Ks. Tomasz i ks. Proboszcz odwiedzą swoich chorych w sobotę od godz. 10:30.

*W poniedziałek o godz. 16:00 spotkanie scholii „Promyki Boże”.

*W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której pobłogosławimy świece i udzielimy specjalnego błogosławieństwa dla wiernych z racji wspomnienia św. Błażeja – Patrona od chorób gardła.

*W środę, w dzień św. Agaty – Patronki od pożarów i innych niebezpieczeństw – poświęcimy chleb i sól, które będzie można zabrać do swoich domów.

*W środę – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

*W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do I-piątkowej spowiedzi i Komunii Świętej.

*W piątek o godz. 17:00 muzyczna próba zespołu „Miriam”, a po wieczornej Mszy spotkanie duszpasterstwa młodzieżowego.

*Kontynuujemy w naszej parafii kolędę. W poniedziałek (3.02) odwiedzimy rodziny zamieszkujące przy ul. Andromedy (nr 1-12). Natomiast wtorek (4.01) – to czas na kolędę dodatkową dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć księdza po kolędzie. Adresy rodzin prosimy zgłaszać po Mszy św. Kolędę rozpoczniemy o godz. 16:00.

*Za tydzień II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna.

*Trwają zapisy do akcji „40 dni dla życia”, którą organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Akcja polega na nieprzerwanej modlitwie w obronie nienarodzonych dzieci zagrożonych aborcją. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

*Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na rekolekcje powołaniowe w dwóch terminach: 14-16.02.2020 – dla starszych klas szkoły podstawowej; 21-23.02.2020 – dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

*15.02 (sobota) od godz. 10:00 – Wspólnota Charyzmatyczna „Chwała” organizuje konferencję MOC UWIELBIENIA w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.

*Kancelaria parafialna czynna w piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze do nabycia za dobrowolną ofiarę czwarty numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec”. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!