OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.02.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Scholastykę, dziewicę; w piątek – świętych Cyryla, mnicha oraz Metodego, biskupa – Patronów Europy.

*We wtorek (11.02), wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. W Kościele powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 18:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych, a po jej zakończeniu wszystkim wiernym zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

*We wtorek przypada druga rocznica śmierci ks. Prałata Aleksandra Stankiewicza. Pamiętajmy o nim w modlitwach i dziękujmy Bogu za wszelkie dobro, które dzięki jego pracy stało się udziałem naszej parafii.

*W środę – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (13.02) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie, a o godz. 18:00 wieczorna Msza św.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Bóg zapłać Darczyńcom i Ofiarodawcom za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na cele gospodarczo-inwestycyjne.

* W dniach od 9.03 do 13.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00) w naszej parafii będzie KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*15.02 (sobota) od godz. 10:00 – Wspólnota Charyzmatyczna „Chwała” organizuje konferencję MOC UWIELBIENIA w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.

*Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przyjęcie duszpasterzy do swoich domów. Modlitewnie zabiegajmy, aby Boże błogosławieństwo objęło wszystkich wiernych naszej parafii.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze do nabycia za dobrowolną ofiarę piąty numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec”. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!