OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020

*W tym tygodniu w sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek (21.02) po zakończeniu wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Będziemy za Jego wstawiennictwem prosić Boga o obronę przed złem oraz o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne. Na zakończenie nabożeństwa wszystkim wiernym zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

* W dniach od 9.03 do 13.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00) w naszej parafii będzie KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Planujemy autokarową pielgrzymkę Bractwa św. Józefa do Krzeszowa w czwartek 19.03.2020 r. Zachęcam szczególnie mężczyzn do wzięcia udziału w tej pielgrzymce i to nie tylko rzemieślników. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

*W przyszłą niedzielę (23.02) z racji tłustego czwartku można będzie zakupić kremówki. Tym sposobem będziemy mogli finansowo wzmocnić duszpasterstwo młodzieżowe i ministrantów.

*Podczas ostatniej niedzieli, tzw. inwestycyjnej, zebrano na tacę 7483,61 zł. Bóg zapłać Darczyńcom i Ofiarodawcom!

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest jeszcze do nabycia za dobrowolną ofiarę piąty numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec”. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!