OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020

*W środę (26.02) rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 9:00, 16:30 (szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi) oraz 18:00.

*W piątek o 17:15 Droga Krzyżowa.

*W poniedziałek, o godz. 16:00, spotkanie scholi „Promyki Boże”.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów.

*W piątek o godz. 17:00 próba zespołu muzycznego „Miriam”, a po wieczornej Mszy młodzieżowe spotkanie.

* W dniach od 9.03 do 13.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00) w naszej parafii będzie KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*W piątek (28.02), po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

*Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę Bractwa św. Józefa do Krzeszowa w czwartek 19.03.2020 r. Zachęcamy szczególnie mężczyzn do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

*Wznawiamy bezinteresowną pomoc przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2019 r. Chętnych do skorzystania z pomocy zapraszamy we wtorki i piątki, w godzinach od 16:00 do 18:00 do salki BENIAMINEK, (dzwonek nr 8). Szczegóły w gablotach. Już teraz bardzo dziękuję p. Danucie Michalczuk za tą wspaniałą inicjatywę.

*Z racji byłego już „tłustego czwartku” można dzisiaj zakupić kremówki. Tym sposobem będziemy mogli finansowo wzmocnić duszpasterstwo młodzieżowe i ministrantów.

*W kinie PIAST od 29.02 do 5.03, o godz. 16:15 będzie grany film fabularny pt. „Najświętsze Serce” (bilet – 16 zł; ulgowy – 14 zł).

*We wtorek w kościele pw. św. Jana Chrzciciela o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z Prof. Jackiem Pulikowskim. Wygłosi on konferencję o tytule „Małżeństwo drogą do szczęścia”.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia za dobrowolną ofiarę kolejny szósty numer naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec”. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!