OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05.2020

*W tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Floriana, męczennika; w środę – świętych Apostołów Filipa i Jakuba (święto); w piątek – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski (uroczystość).

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17:30 – majówka.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a z racji pierwszej środy miesiąca po wieczornej Mszy św. zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

*W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

*Każdego dnia o godz. 17:30 – majówka. Przed Najświętszym Sakramentem powierzamy wszystkie sprawy Bogu za przyczyną Najświętszej Maryi Panny.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za finansowe wsparcie funkcjonowania parafii w tych trudnych epidemicznych czasach. Z serca dziękujemy Parafianom, którzy przekazują swoje datki na tacę i na konto parafialne.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Informujemy, że intencje mszalne można zamawiać zarówno w kancelarii, jak i po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!