OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020

*W tygodniu wspominamy: w czwartek – św. Macieja Apostoła; w sobotę – św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika, Patrona Polski (święto).

*Dzisiaj, jak i każdego dnia o godz. 17:30 – majówka, a zatem szczególna okazja powierzenia wszelkich spraw Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie za przyczyną Najświętszej Maryi Panny.

 *W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji pandemii nie będzie Nabożeństwa do Matki Bożej Fatimskiej.

*Mimo, że w maju nie będzie uroczystości Pierwszokomunijnej, pamiętajmy jednak w modlitwie o Rodzinach, które z niecierpliwością czekają na to jakże ważne rodzinne i parafialne święto.

*Obejmijmy modlitwą również młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za finansowe wsparcie funkcjonowania parafii w tych trudnych epidemicznych czasach. Z serca dziękujemy Parafianom, którzy przekazują swoje datki na tacę i na konto parafialne.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Informujemy, że intencje mszalne można zamawiać zarówno w kancelarii, jak i po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!