OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 24.05.2020

*W tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Filipa Nereusza, prezbitera; w piątek – św. Urszulę Ledóchowską. Za tydzień mamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

*Przez cały tydzień o godz. 17:30 – majówka, a zatem codzienna okazja powierzenia wszelkich spraw Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie za przyczyną Najświętszej Maryi Panny.

 *Przypominam, że od uroczystości św. Józefa (19.03), w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Pamiętajmy o modlitwie za dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz polecajmy Bogu młodzież, która w naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za finansowe wsparcie funkcjonowania parafii w tych trudnych epidemicznych czasach. Z serca dziękujemy Parafianom, którzy przekazują swoje datki na tacę i na konto parafialne.

*Nie mogę zobowiązywać, ale jedynie prosić, aby w swoich domach nigdy nie zapominać o codziennej modlitwie różańcowej oraz Koronce do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Intencje mszalne można zamawiać zarówno w kancelarii, jak i po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!