OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05.2020

*W tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła (święto); we wtorek – Najświętszej Maryi Panny Łaskawej; w środę – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana (święto); w piątek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

*Dzisiaj ostatnia majówka o godz. 17:30. Od poniedziałku będziemy mieli nabożeństwo czerwcowe, a zatem ku czci Najświętszego Serca Jezusowego (godz. 17:30).

 *Przypominam, że w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Różańca świętego.

*W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

*W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i okazja do spowiedzi.

*W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9:00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające za zniewagi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*W tygodniu odwiedzimy naszych chorych: w sobotę – ks. Proboszcz i ks. Łukasz (od ok. godz. 11:00); w piątek – ks. Tomasz.

*Szczególnie dzisiaj (Zesłanie Ducha Świętego) pamiętajmy o naszych kandydatach do Sakramentu Bierzmowania. W przyszły poniedziałek (8.06) będzie spotkanie Rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania (klasy VIII).

*W czwartek po Mszy św. spotkanie ministrantów (za zgodą Rodziców).

*W piątek spotkanie zespołu muzycznego „Miriam” o godz. 17:00.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za wszelkie ofiary na rzecz parafii.

*Przypominamy o codziennej modlitwie różańcowej oraz Koronce do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Intencje mszalne można zamawiać zarówno w kancelarii, jak i po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!