OGŁOSZENIA – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 7.06.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Jadwigę, królową; w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; w sobotę – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

*W minionym miesiącu, maju, następujące osoby odeszły do Domu Ojca Niebieskiego: śp. Benedykt Droździk, Helena Wilk, Tadeusz Forfa, Wanda Pluszkiewicz, Jan Winarski, Zofia Stachowiak, Kordian Czajkowski, Zdzisława Pakuła. Daj im Panie Boże wieczny odpoczynek!

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i od godz. 16:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.

*Codziennie zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30.

*W przyszłą niedzielę (14.06.2020) będziemy obchodzić 25-lecie powstania parafialnego oddziału Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 9:00 członków stowarzyszenia, a także tych wszystkich, którzy odmawiają koronkę do Krwi Chrystusa i korzystają ze specjalnych modlitewników. Będziemy także gościć Siostry Adoratorki, które do nas przyjadą.

*Przypominam, że w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek mamy Uroczystość Bożego Ciało. Msze św. będą o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 i 18:00. Na zakończenie każdej Mszy odbędzie się procesja eucharystyczna, ale wewnątrz kościoła. W poniedziałek po wieczornej Mszy św., zapraszam po jednym przedstawicielu każdej wspólnoty parafialnej, w tym ministrantów i Radę Parafialną, na krótkie spotkanie organizacyjne. Spotkanie poprowadzi ks. Łukasz.

*W poniedziałek (8.06) odbędzie spotkanie Rodziców młodzieży  przygotowującej się do Bierzmowania (klasy VIII).

*W piątek spotkanie zespołu muzycznego „Miriam” o godz. 17:00.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za wszelkie ofiary na rzecz parafii.

*Za tydzień będzie okazja wspomożenia niepełnosprawną Agnieszkę, córkę Marii i Krzysztofa Bartosiewiczów. Pan Krzysztof wykonał 300 różańców, które będzie można otrzymać za udzielony datek finansowy.

*Przypominamy o codziennej modlitwie różańcowej oraz Koronce do Bożego Miłosierdzia.

*Za tydzień II niedziela miesiąca (inwestycyjna) i będziemy zbierać tacę na prace gospodarcze prowadzone w naszej parafii.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Intencje mszalne można zamawiać zarówno w kancelarii, jak i po każdej Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!