OGŁOSZENIA – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

*W tym tygodniu, w środę obchodzimy uroczystość św. Jana Chrzciciela.

*Codziennie zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30.

*Przypominamy, że w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i domowej) modlitwy różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*W piątek (26.06) o godz. 18:00 mamy uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Sakramentu udzieli Jego Ekscelencja Biskup Senior Stefan Cichy. O tej godzinie odprawimy również Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszam dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 7, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji oraz uczniów! Szczególnie gorąco prosimy o modlitwę w intencjach młodzieży, która przygotowuje się do tej wyjątkowej uroczystości. W tyle kościoła znajdują się obrazki z wypisanymi imionami młodzieży. Weźmy te obrazki do domów i dobrowolną modlitwą otoczmy naszych kandydatów.

 

*Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych w poniedziałek na wieczornej Mszy św., a potem pierwsza próba.

*W czwartek spowiedź św. dla młodzieży przed bierzmowaniem od godz. 16:00, a godz. 17:00 druga próba.

*Przed bierzmowaniem zbiórka młodzieży, w piątek o godz. 17:30 na wspólnym nabożeństwie czerwcowym.

 

*W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów.

*W piątek spotkanie zespołu muzycznego „Miriam” o godz. 17:00.

*W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. młodzież naszej Parafii zaprasza na wspólne nabożeństwo dziękczynne, wraz z uwielbieniem – za miniony rok szkolny i akademicki. Modlitewnie będziemy prosić Boga o błogosławiony czas wakacji.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!