OGŁOSZENIA – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.07.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę; w środę – św. Jana z Dukli, prezbitera; w sobotę – św. Benedykta, opata (święto).

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W lipcu, przed Mszą św. wieczorną, wspólnoty parafialne modlą się Koronką i Litanią do Krwi Jezusa.

*Przypominamy, że w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) modlitwy różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Już teraz zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie w przyszły poniedziałek (13.07) o godz. 17:00.

*Natomiast w piątek (24.07) po wieczornej Mszy św., będzie specjalne modlitewne Nabożeństwo za przyczyną św. Michała Archanioła. Będziemy prosić Boga o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne.

*Informujemy również, że w dzień św. Krzysztofa (25.07), tj. w sobotę i następnie w niedzielę (26.07), będziemy błogosławić kierowców i poświęcimy pojazdy mechaniczne.

*W przyszłą niedzielę (12.07) będziemy zbierać tzw. tacę inwestycyjną, przeznaczaną na cele gospodarcze parafii.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

*Wszystkim życzymy dobrych, pobożnych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku Mszy św.