OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.08.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; we wtorek – św. Klarę, dziewicę; w piątek – św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika; w sobotę – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (uroczystość).

*W sobotę (15.08) mamy wielką uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. wg porządku niedzielnego (7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00). W tym dniu przynosimy zioła i kwiaty, które będziemy błogosławić. Mszy św. o godz. 12:00 przewodniczyć będzie ks. dr hab. Sławomir Stasiak, profesor i prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Razem z nami będzie się modlił i śpiewał Zespół Folklorystyczny „Fudżijamki” z Proboszczowa.

*Informujemy, że w każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (13.08) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!

*Jeszcze raz informujemy, że Pierwsza Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 5 i 6 września, tj. w sobotę i niedzielę o godz. 10:30. Terminy spotkań rodziców i dzieci będą ogłoszone w niedzielę 23 sierpnia. Dla zainteresowanych informujemy, że w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia pierwszokomunijnego, ale jedynie w sobotę 5 września. Niedziela jest już całkowicie zajęta.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i zbieramy tzw. tacę inwestycyjną. Wysokość zebranej sumy ks. Proboszcz poda w przyszłą niedzielę. Dziękujemy Ofiarodawcom i Darczyńcom za duchowe i materialne wsparcie.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) Modlitwy Różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Wszystkim życzymy dobrych, pobożnych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku Mszy św.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!