OGŁOSZENIA – XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Jacka, prezbitera; w czwartek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w piątek – św. Piusa X, papieża; w sobotę – Najświętszą Maryję Pannę, Królową.

*W każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Jeszcze raz informujemy, że Pierwsza Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 5 i 6 września, tj. w sobotę i niedzielę o godz. 10:30. Terminy spotkań rodziców i dzieci będą ogłoszone w niedzielę 23 sierpnia. Dla zainteresowanych informujemy, że w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia pierwszokomunijnego, ale jedynie w sobotę 5 września. Niedziela jest już całkowicie zajęta.

*Tydzień temu była zbierana tzw. taca inwestycyjna. Na cele gospodarcze parafii zebrano 5780, 44 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) Modlitwy Różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

*Trwają jeszcze urlopy i wakacje, zatem z serca Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego, a to oznacza pobożnego czasu wypoczynkowego. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku Mszy św.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!