OGŁOSZENIA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Bartłomieja, apostoła (święto); w środę – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską (uroczystość); w czwartek – św. Monikę; w piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

*W środę, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o 9:00, 12:00 oraz o 18:00. Serdecznie zapraszamy! W środę mamy również Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W piątek (28.08) po wieczornej Mszy św., będzie specjalne modlitewne Nabożeństwo za przyczyną św. Michała Archanioła. Będziemy prosić Boga o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne. Nabożeństwo rozpoczniemy poświęceniem wody oraz soli, a zakończymy indywidualnym błogosławieństwem każdej osoby Najświętszym Sakramentem.

*Pierwsza Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 5 i 6 września, tj. w sobotę i niedzielę o godz. 10:30. Spotkanie z Rodzicami odbędzie się w poniedziałek 31.08 po Mszy św. wieczornej. Następnie od wtorku do czwartku (1.09-3.09) będą próby dla dzieci pierwszokomunijnych. Próby będą prowadzone w dwóch grupach o godz. 16:00 oraz 17:00. W piątek (4.09) od godz. 16:00 będzie spowiedź. Cały porządek spotkań wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej. Wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji Dzieci i całych Rodzin, które przygotowują się do tak pięknej i ważnej uroczystości rodzinnej i parafialnej.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) Modlitwy Różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!