PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA – PRZYGOTOWANIE

PRÓBY DLA DZIECI KOMUNIJNYCH

W Watykanie 15 października 2005 r. papież Benedykt XVI o swojej Pierwszej Komunii Świętej podczas spotkania z dziećmi powiedział: „Zrozumiałem, że Jezus przyszedł do mojego serca, odwiedził właśnie mnie. I że jest to dar miłości, który rzeczywiście wart jest więcej niż wszystko inne, co może dać mi życie. (…) Mam nadzieję, że również dla was wszystkich I Komunia, którą przyjmiecie będzie początkiem przyjaźni z Jezusem na całe życie”.

 

 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

Grupa I: SOBOTA – 5 IX 2020 r. – godz. 10:30

– zbiórka o godz. 10:15 – dzieci przychodzą ubrane w alby, nie przynoszą świec ani książeczek

 Grupa II: NIEDZIELA – 6 IX 2020 r. – godz. 10:30

– zbiórka o godz. 10:15 – dzieci przychodzą ubrane w alby, nie przynoszą świec ani książeczek

 

PRÓBY

Poniedziałek – 31 VIII 2020 r. – zebranie rodziców po wieczornej Mszy św.

 Wtorek – 1 IX 2020 r.

I próba – grupa I – godz. 16:00

I próba – grupa II – godz. 17:00

 Środa – 2 IX 2020 r.

II próba – grupa I – godz. 16:00

II próba – grupa II – godz. 17:00

 Czwartek – 3 IX 2020 r.

Próba Generalna – grupa I – godz. 16:00

Próba Generalna – grupa II – godz. 17:00

 Piątek – 4 IX 2020 r. – pierwsza Spowiedź Święta

Wszystkie dzieci przychodzą na godz. 16:00. Dzieci przynoszą świece oraz książeczki. Po ich poświęceniu indywidualna spowiedź.

 

W piątek po wieczornej Mszy św. sprzątanie i dekoracja kościoła. Przypominamy dzieciom, rodzicom i opiekunom o obowiązku noszenia maseczek w kościele na próbach i na uroczystej Mszy św. Pamiętajmy również o zachowaniu odległości między sobą. Maseczkę będzie można zdjąć na chwile przed przyjęciem Komunii świętej.

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I WZAJEMNĄ TROSKĘ O SIEBIE!