OGŁOSZENIA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.09.2020

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny (święto); w sobotę – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

*Mamy pierwszą niedzielę miesiąca i od godz. 16:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

*Przez wszystkie dni tygodnia do piątku mamy w naszej parafii Biały Tydzień. Serdecznie zapraszamy do kościoła na godz. 18:00 Dzieci Pierwszokomunijne. Wszystkie dzieci przynoszą z sobą książeczki.

*W każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa. Na Mszę św. zapraszamy zwłaszcza mężczyzn i ojców, aby wypraszać Boże łaski za przyczyną wielkiego Patrona Rodzin i Patrona Ojców.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy również w racji Nowego Roku Szkolnego na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji dzieci i młodzieży oraz katechetów, nauczycieli i pracowników szkolnej administracji.

*Próba muzyczna dziecięcej scholii „Promyki Boże” w poniedziałek o godz. 16:00. Zadbajmy o to, aby dzieci wychwalały Pana Boga śpiewem tutaj przy Ołtarzu Pańskim.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów.

*W piątek swoją próbę ma zespół muzyczny „Miriam”, a po wieczornej Mszy św. będzie duszpasterskie spotkanie młodzieży z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.

*W czwartek (10.09) Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na Mszę św. (godz. 18:00) w naszym kościele w intencji: „O radość życia wiecznego dla śp. Zygmunta Urbana – współzałożyciela DLP’90”. Po Mszy św. s. dr Elżbieta Raszczyk OSC (klaryska z Zakonu Ubogich Sióstr Świętej Klary, psycholog, psychoterapeuta) wygłosi wykład pt. „Psychologiczne aspekty świętości człowieka”. Serdecznie zapraszamy!

*Za tydzień mamy II niedzielę miesiąca i będziemy zbierać tacę na cele gospodarcze parafii.

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) Modlitwy Różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!