OGŁOSZENIA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Podwyższenia Krzyża Świętego (święto); we wtorek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w środę – świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa; w piątek – św. Stanisława Kostkę, zakonnika, Patrona Polski.

*Dzisiaj (13.09) o godz. 17:00 – Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy!

*W każdy poniedziałek przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa. Na Mszę św. zapraszamy zwłaszcza mężczyzn i ojców, aby wypraszać Boże łaski za przyczyną wielkiego Patrona Rodzin i Patrona Ojców.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Próba muzyczna dziecięcej scholii „Promyki Boże” w poniedziałek o godz. 16:00. Zadbajmy o to, aby dzieci wychwalały Pana Boga śpiewem tutaj przy Ołtarzu Pańskim.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów.

*W piątek swoją próbę ma zespół muzyczny „Miriam”, a po wieczornej Mszy św. będzie duszpasterskie spotkanie młodzieży z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.

*W piątek (18.09), po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady!

*Natomiast w przyszły piątek (25.09) – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

*W sobotę (19.09), będziemy mogli uczestniczyć w obchodach ku czci św. Hildegardy przy jej relikwiach. Mszy św. o godz. 18:00 będzie towarzyszył śpiew w wykonaniu katedralnego chóru Cantus Mirabilis. Na zakończenie Mszy św. odmówimy modlitwę o uzdrowienie i zostaniemy pobłogosławieni Relikwiami św. Hildegardy.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i zbieramy tacę na cele gospodarcze parafii. Wysokość zebranej sumy zostanie podana za tydzień.

*Siostry Magdalenki od Pokuty zapraszają dziewczęta w wieku 19+ na Dzień Skupienia do Jeleniej Góry w najbliższy piątek i sobotę (18-19.09).

*Zachęcamy do codziennej (osobistej i rodzinnej) Modlitwy Różańcowej oraz do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Korzystajmy z prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!