OGŁOSZENIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w czwartek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.

*Kontynuujemy nasze MSZE KOLĘDOWE, podczas których modlimy się za rodziny, także za zmarłych z tych rodzin, następnie przedstawicielom rodzin przekazujmy zestaw kolędowy, tzn. tekst błogosławieństwa mieszkania oraz wodę święconą. Prosimy o przyniesienie z sobą wody do poświęcenia. Będzie można też złożyć ofiarę kolędową, którą przeznaczymy na cele inwestycyjne parafii.

 *Na wieczorną Mszę św. kolędową (godz. 18:00) w tym tygodniu:

– w poniedziałek (18.01) zapraszamy Parafian z Osiedla Ptasiego;

– we wtorek (19.01) zapraszamy Parafian z ul. Kasjopei, Jowisza i Merkurego;

– w czwartek (21.01) zapraszamy Parafian z ul. Plutona, Kosmicznej, Orbitalnej i Mirandy;

– w piątek (22.01) zapraszamy Parafian z ul. Księżycowej, Planetarnej i Andromedy.

*Plan Mszy kolędowych znajduje się w gablotach, na stronie internetowej oraz w naszej parafialnej gazetce.

*W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Poprzedniej niedzieli była zbierana tzw. taca inwestycyjna. Informuję, że zebrano 5367 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*W przyszłą niedzielę (24.01), na Mszach św. do południa będziemy gościć Salezjański Wolontariat Misyjny z Wrocławia. Osoby świeckie z tego wolontariatu opowiedzą o swojej działalności misyjnej w Etiopii. Będzie można także poprzez zbiórkę do puszek wspomóc misje w tym bardzo biednym kraju.

*Jeszcze raz ogłaszamy i zapraszamy wszystkich Parafian na WSPÓLNE KOLĘDOWANIE, które odbędzie się w przyszłą niedzielę (24.01) po wieczornej Mszy św. Śpiew poprowadzi nasz młodzieżowy zespół „Miriam”.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” (za dobrowolną ofiarę), w której znajduje się również informacja o naszych Mszach kolędowych.

*Codziennie (rodzinnie) odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy pamiętajmy o zapalaniu świecy-gromnicy w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!