OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła (święto); we wtorek – świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa; w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

*Bóg zapłać naszym Gościom z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Wrocławia. Dziękujmy za przybliżenie nam działalności misyjnej w Etiopii. Wszystkim Parafianom już teraz dziękujemy za datki do puszek na rzecz misji prowadzonych w tym bardzo biednym kraju.

*Zakończyliśmy odprawianie tzw. Mszy kolędowych, podczas których modliliśmy się za mieszkańców naszej parafii: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Prosiliśmy Pana Boga również za naszych zmarłych Parafian. Wszystkich polecaliśmy opiece św. Rodziny z Nazaretu: Jezusowi, Maryi i Józefowi. Bóg zapłać za kolędowe ofiary, które w całości przeznaczamy na zakup rur odpływowych!

*Na poniedziałkową wieczorną Mszę św. zapraszamy szczególnie mężczyzn i ojców, aby wypraszać Boże dary dla rodzin za przyczyną św. Józefa, Opiekuna Kościoła świętego, jak i Patrona rodzin i ojców. Zapraszamy także nasze Bractwo św. Józefa.

*W środę o godz. 18:00 mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą uprzedzamy wieczorną Mszę św.

*W piątek (29.01) po wieczornej Mszy św., będzie specjalne modlitewne Nabożeństwo za przyczyną św. Michała Archanioła. Będziemy prosić Boga o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne. Nabożeństwo rozpoczniemy poświęceniem wody oraz soli, a zakończymy indywidualnym błogosławieństwem każdej osoby Najświętszym Sakramentem.

*Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na WSPÓLNE KOLĘDOWANIE, które odbędzie się dzisiaj po wieczornej Mszy św. Śpiew poprowadzi nasz młodzieżowy zespół „Miriam” wzmocniony również dziecięcą scholą „Promyki Boże”.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!