OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.02.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Schlastykę, dziewicę; w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes.

*W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W poniedziałek wieczorem wypraszamy Boże dary dla rodzin za przyczyną św. Józefa, Opiekuna Kościoła świętego, jak i Patrona rodzin i ojców.

 *W środę o godz. 18:00 mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (11.02), wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. W Kościele powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 18:00 odprawimy Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych, a po jej zakończeniu wszystkim wiernym zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

*W czwartek przypada trzecia rocznica śmierci ks. Prałata Aleksandra Stankiewicza. Pamiętajmy o nim w modlitwach i dziękujmy Bogu za wszelkie dobro, które dzięki jego pracy stało się udziałem naszej parafii.

*W sobotę (13.02) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie, a o godz. 18:00 wieczorna Msza św.

*Trwają zapisy do akcji „40 dni dla życia” organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej.

*Za tydzień będzie II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Będziemy zbierać tacę z przeznaczeniem na cele gospodarczo-inwestycyjne naszej parafii.

*W przyszły poniedziałek (15.02) po Mszy św. wieczornej odbędzie się zebranie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę. Dostępny jest nowy numer.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!