OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021

*W środę (17.02) rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. w Środę Popielcową o godz. 9:00, 16:30 (szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi) oraz 18:00.

*W piątek o godz. 17:15 Droga Krzyżowa.

*W poniedziałek na Mszy św. wieczorem wypraszamy Boże dary dla rodzin za przyczyną św. Józefa, Opiekuna Kościoła świętego, Patrona rodzin i ojców.

*W poniedziałek (15.02) po Mszy św. wieczornej (godz. 18:45) odbędzie się zebranie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

*Trwają zapisy do akcji „40 dni dla życia” organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Zbieramy tacę na cele gospodarczo-inwestycyjne naszej parafii. Za tydzień zostanie podana wysokość zebranej sumy.

* Planujemy przeprowadzić KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 22.03 do 26.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00). Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę. Zwróćmy uwagę również na czasopismo „Apostolstwo chorych”.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!