OGŁOSZENIA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 4.04.2021

*Dzisiaj NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 i dodatkowo o 16:00 i 17:00.

*Jutro PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY (5.04.2021)

Msze Święte: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

*Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy ofiarowali swój czas, pomysł i aktywność na rzecz przygotowań Triduum Paschalnego. Dziękuję ks. Łukaszowi i ks. Tomaszowi oraz klerykowi Mikołajowi za przygotowanie Grobu Pańskiego, jak i liturgii. Dziękuję Bractwu św. Józefa i Nadzwyczajnym Szafarzom, dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza, dziękuję naszemu młodzieżowemu zespołowi muzycznemu „Miriam”, scholi dziecięcej „Promyki Boże” i innym osobom śpiewającym na czele z naszymi organistami. Dziękuję Osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni. Dziękuję Panom kościelnym. Dziękuję naszym Wspólnotą Modlitewnym, które szczególnie w okresie Wielkiego Postu podejmowały trud modlitwy i ofiary na rzecz naszej Parafii.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 *Zbieramy żywność dla Międzyparafialnej Stołówki Charytatywnej im. Św. Jadwigi, którą dzisiaj i jutro możemy złożyć w tyle kościoła.

 *Kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

 Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!