OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021

 *W tym tygodniu wspominamy: w piątek – św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski (z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek, w uroczystość św. Wojciecha (23.04), po wieczornej Mszy św., zapraszamy na Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Będziemy za Jego wstawiennictwem prosić Boga o obronę przed złem oraz o uzdrowienie duchowe, psychiczne oraz fizyczne. Nabożeństwo zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

 *Informujemy, że Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 8 i 9 maja (sobota i niedziela). Każdego dnia będą dwie Msze komunijne, o godz. 10:30 i godz. 12:00.

*W tym tygodniu poświęcimy świece komunijne oraz będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. We wtorek o godz. 16:00 przychodzą dzieci grup sobotnich (I i II) oraz w środę o godz. 16:00 – dzieci grup niedzielnych (III i IV).

*W poniedziałek po Mszy św. wieczornej (godz. 18:45) zapraszamy Rodziców na spotkanie w sprawie Komunii swoich dzieci.

*Tydzień temu była zbierana tzw. inwestycyjna taca. Zebrano 4735 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom!

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!