OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021

 *W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – św. Katarzynę Sieneńską, dziewicę i Doktor Kościoła, Patronkę Europy; w sobotę – św. Józefa Rzemieślnika.

*W poniedziałek o godz. 16:30 – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.

*Informujemy, że bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się dnia 15.06.2021 r.

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy (ok. godz. 18:45) odbędzie się kolejne spotkanie duszpasterstwa mężczyzn. Serdecznie zapraszamy!

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek zapraszamy na wieczorną, comiesięczną Mszę św. zbiorową za naszych zmarłych. Imiona wypisujemy na specjalnych kartkach i wrzucamy do skrzynki znajdującej się przy ołtarzu Świętej Rodziny.

*W pierwszą sobotę (1.05) miesiąca o godz. 9:00 Msza św., a następnie wynagradzający Różaniec za wszelkie zniewagi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*Od 1 maja zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17:15.

 *Przypominamy, że Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii będzie 8 i 9 maja (sobota i niedziela). Każdego dnia będą dwie uroczystości: o godz. 10:30 i godz. 12:00.

*W tym tygodniu odbędzie się błogosławienie i przekazanie dzieciom książeczek – modlitewników. We WTOREK o godz. 16:00 przychodzą dzieci grup sobotnich (I i II) oraz w ŚRODĘ o godz. 16:00 – dzieci grup niedzielnych (III i IV).

*W tyle kościoła znajdują się obrazki z wypisanym imieniem dziecka. Prosimy o ich zabranie i modlitwę za wymienione dziecko na obrazku.

*Organizatorzy nocnej pieszej pielgrzymi pokutno-błagalnej do Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu informują, że w dniu 1 maja, z powodu obostrzeń epidemicznych, pielgrzymka odbędzie w formie stacjonarnej z transmisją internetową. Informacje szczegółowe na plakacie.

Informujemy, że organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie w terminie od 19 do 27 czerwca br. Więcej informacji na plakatach w gablotach i u ks. Tomasza.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach oraz na stronie internetowej. Korzystajmy z prasy katolickiej i naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!