OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05.2021

 *W tym tygodniu wspominamy: w piątek – św. Macieja Apostoła. W przyszłą niedzielę mamy Wniebowstąpienie Pańskie. Od poniedziałku do środy trwają Kwartalne dni modlitw o urodzaje (dawniej „Dni Krzyżowe”), podczas których Kościół w Polsce modli się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

*Dzisiaj uroczystości Pierwszokomunijne o godz. 10:30 i 12:00, jak również o godz. 16:00 dodatkowa Msza św.

*Codziennie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17:30.

*Od poniedziałku do piątku, podczas tzw. Białego Tygodnia, zapraszamy Dzieci Pierwszokomunijne do uczestnictwa w codziennej Majówce o godz. 17:30 i Mszy św. wieczornej. Dzieci przynoszą z sobą swoje książeczki.

*W poniedziałek o godz. 16:30 – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (13.05) o godz. 17:00 – Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego będziemy się również modlić Litanią Loretańską.

*W czwartek, po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca. Zbieraną tacę przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii. Wysokość zebranej sumy zostanie podana za tydzień.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach oraz na stronie internetowej. Korzystajmy z prasy katolickiej i naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!