OGŁOSZENIA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego.

*Dzisiaj, w niedzielę (13.06) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie.

* Nabożeństwo Czerwcowe uwielbiające Najświętsze Serce Pana Jezusa codzienne o godz. 17:30.

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*W poniedziałek ostatnie spotkanie kandydatów do bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów od godz. 17:30 podczas Nabożeństwa Czerwcowego.

 *We wtorek o godz. 18:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Mszy św. będzie przewodniczył ks. prałat Leopold Rzodkiewicz, wikariusz biskupi.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Przypominamy, że w każdą środę o godz. 18:00 swoje spotkania mają Anonimowi Alkoholicy. Zapraszamy chętnych do trzeźwości, także rodziny borykające się z problemem alkoholowym do uczestnictwa w grupie „Beniaminek”.

*Dziękujemy bardzo dziewczynkom, dziewczętom i wszystkim paniom, które zrobiły wianki na zakończenie oktawy Bożego Ciała.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach oraz na stronie internetowej. Korzystajmy z prasy katolickiej i naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” (nowy numer!) za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Prośmy również Boga o łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!