OGŁOSZENIA – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Alojzego Gonzagę, zakonnika; w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

* Codziennie o godz. 17:30 – Nabożeństwo Czerwcowe uwielbiające Najświętsze Serce Pana Jezusa.

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek o godz. 18:00 – Msza św. zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin i sąsiadów, znanych i nieznanych.

*W piątek (25.06) o godz. 7:45 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, pracowników administracji szkolnej, a zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnej dziękczynnej modlitwy za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym. Będziemy również modlić się za śp. Joannę Maciejewską, byłą dyrektor SP nr 7.

*Podczas ostatniej niedzieli, tzw. inwestycyjnej zebrano na tacę 6296, 67 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach oraz na stronie internetowej. Korzystajmy z prasy katolickiej i naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!