OGŁOSZENIA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika; we wtorek – świętych Apostołów Piotra i Pawła, Głównych Patronów Diecezji; w sobotę – św. Tomasza, Apostoła.

* Do końca czerwca o godz. 17:30 – Nabożeństwo Czerwcowe uwielbiające Najświętsze Serce Pana Jezusa.

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

*W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi oraz pierwszopiątkowej Komunii św. O godz. 17:00 udzielimy Komunii tym, którzy nie zostają na Mszę św. wieczorną.

*W tym tygodniu odwiedzimy naszych chorych: ks. Łukasz – w sobotę, od godz. 10:00; ks. Tomasz – sobota, od godz. 10:30; ks. proboszcz – piątek, od godz. 9:00.

*W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9:00 Msza św. i Różaniec wynagradzający zniewagi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*W sobotę (3.07) Mszą św. o godz. 21:00 rozpoczyna się w kościele franciszkańskim nocna Piesza Pielgrzymka Pokutno-Przebłagalna do Legnickiego Pola. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach oraz na stronie internetowej. Korzystajmy z prasy katolickiej i naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!