OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Bartłomieja, Apostoła (święto); w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską (uroczystość); w piątek – św. Monikę; w sobotę – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

*W poniedziałek, przed zakończeniem wieczornej Mszy św., modlimy się Litanią do św. Józefa za mężczyzn, ojców naszej parafii i Bractwo św. Józefa.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 7:00 rano. Msza św. wieczorna będzie comiesięczną Zbiorową za Zmarłych z naszych rodzin, znajomych i przodków.

*W piątek, po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Za Jego wstawiennictwem będziemy prosić Boga o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Nabożeństwo zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem każdej osoby.

*Trwają już próby międzyparafialnego chóru. Chętnych do jego zasilenia swoim muzycznym talentem nadal zapraszamy.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!