OGŁOSZENIA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Łukasza, Ewangelistę (dzień imienin ks. Łukasza); w środę – św. Jana Kantego, prezbitera; w piątek – św. Jana Pawła II, papieża.

*W październiku (miesiąc różańcowy), każdego dnia, o godz. 17.15 – RÓŻANIEC ŚWIĘTY!

*W poniedziałek o godz. 16.00 swoją próbę mają „Promyki Boże”, nasza schola.

*W poniedziałek podczas Mszy św. wieczornej modlimy się zwłaszcza za ks. Łukasza z racji imienin. Już teraz życzymy Jemu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz św. Łukasza.

*We wtorek po wieczornej Mszy św. (godz. 18.45) – spotkanie lektorów i ministrantów.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – duszpasterskie spotkanie młodych. Zapraszamy!

*Trwając w radości Dnia Papieskiego, dzisiaj zapowiadane tydzień temu KREMÓWKI.

*Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który będzie przeprowadzony od 8 do 12 listopada, czyli od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00.

*Z pewnością słyszeliśmy o pożarze, który wybuchł w piątek w nocy z 8 na 9 października, przy ulicy Kosmicznej. Zostało spalone całe mieszkanie Państwa Blatkiewiczów. Wszyscy możemy im pomóc. Z serca pozytywnie odpowiedzmy na ten gorący apel o pomoc finansową. Szczegóły, jak można pomóc, podaje informacja zamieszczona w gablotach.

*Warsztaty edukacyjne dla osób po przebytej chorobie covid-19 o nazwie: „Tak oddychać!” – 19.10.2021, godz. 15.00 w SDK Kopernik. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!