OGŁOSZENIA – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza (święto).

*W październiku (miesiąc różańcowy), każdego dnia, o godz. 17.15 – RÓŻANIEC ŚWIĘTY!

*W poniedziałek o godz. 16.00 swoją próbę mają „Promyki Boże”, nasza schola.

*W poniedziałek z końcem Mszy św. wieczornej modlimy się zwłaszcza za mężczyzn naszej parafii za przyczyną św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*W poniedziałek po wieczornej Mszy św. (godz. 18.45) – spotkanie młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

*We wtorek po wieczornej Mszy św. (godz. 18.45) – spotkanie lektorów i ministrantów.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek o godz. 18.00 – zbiorowa Msza św. za naszych zmarłych. Karteczki z wypisanymi imionami wrzucamy do skrzynki znajdującej się przy ołtarzu Świętej Rodziny.

*W piątek (29.10) zapraszamy na godz. 19.00 do Centrum Spotkań im. Jana Pawła II na już drugie tzw. Spotkania Społeczne pod Patronatem Prymasa Tysiąclecia. Będzie wykład z katolickiej nauki społecznej pt. Społeczny wymiar wiary!

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – duszpasterskie spotkanie młodych. Zapraszamy!

*Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który będzie przeprowadzony od 8 do 12 listopada, czyli od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00.

*Zapraszamy do wypełniania wypominków. Odpowiednie kartki znajdują się w tyle kościoła. Można też zgłaszać zmarłych na Msze św. zbiorowe, które odprawimy w Dzień Zaduszny o godz. 7.00, 9.00 oraz 18.00.

*Dwa tygodnie temu w ramach tzw. tacy gospodarczej zebrano 6389, 85 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom! Natomiast dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano do puszek 3049, 72 zł. Bóg zapłać!

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!